T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Kırşehir Müftülüğü

27.10.2018

İLİMİZDE İL MÜFTÜLÜĞÜ YAPANLAR

KIRŞEHİR’DE GÖREV YAPMIŞ İL MÜFTÜLERİ

1-Hacı Halil GÜRBÜZ 19.01.1915 - 13.07.1943

2-Mehmet Emin GÜNEŞ 17.11.1943 - 20.06.1956

3-Ali YILMAZ 10.09.1956 - 17.12.1962

4-Kazım ÖZÇİÇEK 22.04.1963 -  20.05.1965

5-Mehmet UYANIK 24.07.1965 - 02.12.1965

6-Fikri TUNA 03.12.1965 -  05.09.1968

7-Turgut ÖZLÜ 17.02.1969 - 18.06.1970

8-Vahip DANIŞMAN 17.06.1970 - 16.06.1978

9-Osman ALBAYRAK 16.08.1978 - 22.03.1982

10-Hüseyin BAKIR 27.07.1982 - 04.12.1987

11-Hüseyin ŞİMŞEK 14.12.1987 - 05.08.1994

12-Selahattin YILDIZ 11.08.1994 - 16.01.1996

13-Aydın İŞBAKAN 27.05.1996 - 01.12.1999

14-Mehmet Emin AVCI 03.12.1999 - 02.08.2006

15-Nimetullah ARVAS 11.08.2006- 2009

16-Mustafa BALIK 09.11.2009 - 02.01.2014

17-......

18-Osman ARSLAN ,04.01.2017- 10.03.2018

19-Mehmet YAMAN 11.05.2018 - Halen görevde..